1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Pylony reklamowe

Pylony reklamowe


Solidna konstrukcja – zastosowaliśmy elementy ze stali nierdzewnej!

Wykonujemy pylony reklamowe na indywidualne zamówienie. Czym się cechują? Przede wszystkim doskonałą ceną. Poza tym zawierają kompletne oświetlenie – są gotowe do zamontowania na zewnątrz. Jesteśmy producentem pylonów reklamowych o różnych wymiarach, dlatego nawet te największe nie stanowią dla nas wyzwania. Pylony reklamowe świetlne zawierają kompletną instalację elektryczną, dzięki czemu można je bezpośrednio podłączyć w wybranym miejscu. Solidna konstrukcja, aluminiowa obudowa oraz elementy łączeniowe wykonane ze stali nierdzewnych to tylko jedne z wielu zalet, jakie posiadają nasze produkty.

Gdzie działamy? Przede wszystkim na terenie woj. pomorskiego – swoje usługi wykonujemy m.in. w takich miejscowościach jak Lębork, Łeba, Wejherowo czy Puck. Nasze pylony reklamowe możemy zamontować także w Trójmieście – Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

 

 

Pylony reklamowe – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy inwestować w pylony świetlne? Gwarantujemy, że warto! Tego rodzaju reklama świetnie wpłynie na widoczność lokalizacji Twojego baru czy biura nawet z dalekich odległości. Pylony reklamowe z dodatkowym oświetleniem spełnią swoją funkcję nawet po zmroku – dzięki temu zapewnią nieograniczony dostęp do informacji o każdej porze. Co więcej, oprócz informowania o firmie, pozwalają one na zareklamowanie marki za pomocą widocznego logo czy też krótkiego sloganu. Chętnie podejmiemy się realizacji pylonu świetlnego zgodnego w 100% z Twoją wizją! Produkowane przez nas pylony świetlne znaleźć można na terenie województwa pomorskiego, m.in. w Trójmieście, Wejherowie czy Lęborku, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych lokalizacji.

Kontakt
+48 503 836 006
profesjareklamy@gmail.com
Lublewko 5, 84-210 Choczewo

pon - pt 8:00-16:00

sobota - 8:00-16:00

niedziela - nieczynne

© 2022 Profesja Reklamy. Realizacja: Najszybsza