1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Litery przestrzenne 3D

Litery przestrzenne 3D


Przestrzenne litery 3D wykonane z plexi

Wykonujemy litery przestrzenne 3D z aluminium, plexi czy PCV. Stanowią one doskonały sposób na stworzenie szyldu lub ozdobnego napisu. W naszej ofercie znajdziesz także litery podświetlane (z efektem halo lub świecącym frontem), neony klasyczne oraz te nowoczesne wykorzystujące system Neon Flex.

Nasza siedziba znajduje się w Choczewie, ale działamy również na terenie innych miast woj. pomorskiego, takich jak: Lębork, Łeba, Puck, Wejherowo czy Trójmiasto, (Gdańsk, Gdynia oraz Sopot). Wykonane przez nas litery przestrzenne z PCV, plexi lub aluminium prezentują się efektownie w każdym wydaniu!

 

 

Litery 3D – idealne dla Twojego biznesu

Litery przestrzenne 3D wykonane z plexi, PCV czy z aluminium to znakomita opcja, aby Twoja firma zwróciła na siebie uwagę w przestrzeni zewnętrznej, a także by na długo została zapamiętana przez odbiorców. Pozwolą one wyróżnić się na tle konkurencji. Dostosujemy je do Twoich potrzeb, wymagań oraz oczekiwań. Ponadto oferujemy litery podświetlane, które świetnie sprawdzą się o każdej porze dnia i nocy. Zapewniamy, że zadbamy o każdy ich detal, aby finalny produkt zachwycił każdego, kto tylko go zobaczy. Litery podświetlane to świetny pomysł na zwrócenie uwagi na działalność. Z nami stworzysz pozytywny wizerunek swojego biznesu!

Zadbamy o każdy szczegół!

Staramy się stosować innowacyjne rozwiązania, w tym na bieżąco udoskonalać technologię wykonania projektów. Wszystkie z nich realizujemy, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane literami przestrzennymi z PCV, z plexi lub literami podświetlanymi do składania zamówień. Gdzie działamy? Litery przestrzenne, np. podświetlane, możesz zainstalować we wnętrzach i na budynkach w takich miejscowościach jak Łeba, Lębork, Wejherowo, Puck, Luzino, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i w innych miejscowościach województwa pomorskiego. Stanowią one główny teren naszej działalności.

Kontakt
+48 503 836 006
profesjareklamy@gmail.com
Lublewko 5, 84-210 Choczewo

pon - pt 8:00-16:00

sobota - 8:00-16:00

niedziela - nieczynne

© 2022 Profesja Reklamy. Realizacja: Najszybsza