1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe


Kasetony podświetlane są doskonale widoczne z każdej strony i w każdych warunkach.

Kasetony świetlne wykonywane są na indywidualne zamówienie. Wytwarza się je w całości z aluminium, a wszystkie materiały użyte przy ich produkcji posiadają wysoką jakość – elementy mocowania zrobiono np. ze stali nierdzewnej. Ponadto kasetony zawierają kompletną instalację elektryczną wraz ze świetlówkami. Istnieje również możliwość zamontowania czujnika zmierzchu. Dostępne szerokości kasetonów reklamowych to: 10, 14 oraz 16 cm. Co ciekawe, konstrukcja kasetonu może być pomalowana proszkowo, co wzmacnia aspekt wizualny. W razie potrzeby dokonamy także montażu kasetonu u klienta.

Nie czekaj – zdecyduj się na kasetony podświetlane w Twojej przestrzeni! Zastanawiasz się, gdzie działamy? Głównie na terenie woj. pomorskiego, w takich miejscowościach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Lębork, Łeba, Puck, Choczewo czy Wejherowo.

 

 

Kaseton reklamowy – idealna forma promocji 

Nie ma nic lepszego niż doskonale widoczna reklama konkretnego obiektu czy firmy. Dzięki profesjonalnie wykonanym, wysokiej jakości kasetonom świetlnym nie musisz obawiać się, że ktokolwiek przeoczy lokalizację Twojego sklepu bądź biura – to przykuwająca uwagę, nowoczesna forma reklamy, która pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Kasetony można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, ponieważ są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Każdy z nich prezentuje się bardzo estetycznie, nie zaburzając wyglądu konkretnej przestrzeni. Dobrze wykonany kaseton reklamowy będzie skuteczną formą promocji na lata – a jeśli będzie to kaseton świetlny, dodatkowo uatrakcyjni on wnętrze. Siedzibie Twojej firmy brakuje branżowych dodatków? Zdecyduj się na kasetony podświetlane, a gwarantujemy, że zyskasz w oczach klientów!

Oferujemy montaż kasetonów świetlnych w Łebie, Wejherowie i Pucku, a także w innych miastach województwa pomorskiego, w tym w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot).

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
+48 503 836 006
profesjareklamy@gmail.com
Lublewko 5, 84-210 Choczewo

pon - pt 8:00-16:00

sobota - 8:00-16:00

niedziela - nieczynne

© 2022 Profesja Reklamy. Realizacja: Najszybsza